Teknoloji

Philips, BlindLook İşbirliği ile Görme Engelli Kullanıcılara Kapsayıcı Alışveriş Deneyimi Sunuyor!

Philips, görme engelli tüketicilerin Kişisel Sağlık ürünlerinde alışveriş deneyimini kolaylaştırmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için BlindLook ile işbirliği yaptı.

Philips, hayatı fit hale getirme hedefi doğrultusunda, Ferdî Sıhhat eserlerinin kullanım kılavuzlarını görme engelli tüketiciler için dönüştürdü. Philips, BlindLook ile yaptığı iş birliği kapsamında görme engelli bireyler için kapsayıcı hizmet sunan ‘EyeBrand’ sertifikasının sahibi oldu. Kişisel Sağlık ürün portföyünde yer alan erkek ve kadın bakımı, ağız ve diş sağlığı ürünlerine ek olarak Philips’in BlindLook’un özgürlük teknolojisi olarak adlandırdığı sesli simülasyon teknolojisi ile Philips Avent, anne-bebek sağlığı kullanım kılavuzlarına hızlı erişim sağlamayı hedefliyor. ürünler.

Sibel Yıldız, Philips Bireysel Sağlık Ülke Müdürü, “ Philips Kişisel Sağlık ürün ve hizmetlerimizle tüketicilerimizin yaşamlarını iyileştiriyoruz. BlindLook ile yaptığımız işbirliği kapsamında EyeBrand sertifikalı markalardan biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık ile ürünlerimizin kullanım kılavuzları görme engelli kullanıcılarımızın erişimine açıldı. Yenilikçi ürün ve çözümlerimizde ilham kaynağımız olan tüketicilerimizin her zaman yanındayız.” söz konusu.

BlindLook Kurucu Ortağı Sadriye Görece: ” BlindLook olarak yüz binlerce görme engelli insanın hayatına dokunan çözümler sunuyoruz. Herkesin özgür ve bağımsız yaşayabildiği bir dünya hayali için erişilebilirlik ve kapsayıcılık hayatın her alanında ön planda olmalıdır. Philips ayrıca görme engellilerin bağımsızlığı için bir adım atarak Kişisel Sağlık çalışmalarını erişilebilir hale getirdi. Philips’in bu adımı bakımlı olmak isteyen görme engelliler için sevindirici ve herkes için keyifli.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bucakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu