Haber

Yazlık hayatının kitabını yazan Ata Demirer, 16 yıllık emeğinin meyvesini paylaştı

Son günlerin magazin gündeminde sıkça yer alan isimlerden biri olan Çet Demirer, geçtiğimiz günlerde hayatını anlattı. Verdiği kilolardan sahip olduğu eşyalara kadar her şeyi detaylı bir şekilde paylaşan Demirer, ‘Benim bir zeytin ağacım ve bir teknem var’ dedi. Merak ettiğimiz o zeytin ağaçlarını Instagram hesabında paylaştı.

Ata Demirer, Türkiye’nin en sevilen komedyenlerinden biri ve çok net bir şekilde ilk üçe giriyor.

Hatırlarsanız yıllar içinde verdiği kilolarla gündeme gelen ve bu konudaki mizahını daha da arttıran ve normalleştiren Demirer, geçtiğimiz günlerde varlıklarını açıklayarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Hatırlarsanız çektiği filmler ve bireysel stand-up performansları ile ön plana çıkan Demirer, daha önce de magazin gündemine “property rich” başlığıyla girmişti.

Hakkında çıkan haberlere ilk kez yanıt veren Demirer, yatırım yapmadığını ve böyle bir şeyin olmadığını söyledi.

Yeni stiliyle herkesin dilinde olan ünlü komedyen Demirer, Sibel Arna’nın Youtube’daki “Neysen Ol Rahat Ol” programına konuk oldu.

Herkesin ‘ünlülerin sayısız serveti’ listesini hazırladığı günlerde Demirer, ‘Benim arabam bile yok. Bir teknem ve bir zeytinliğim var.’ dedi.

20 yıldır aynı mülklerin sahibi olduğunu söyleyen Demirer, “Ben emlak alan biri değilim. Biz arkadaş alıyoruz, insana ihtiyacımız var” dedi. Yine gönülleri kazandı.

20 yıl önce Bozcaada’da mülk olarak sahip olduğum şey aynı şekilde devam ediyor. Ben emlakçı değilim. arkadaş alıyoruz. İnsanlara ihtiyacımız var. Sana bir şey söyleyeyim, elimden geleni yapıyorum. Arabadan bana nereden. Yalnızken ve arabayı yerken ne yapmalıyım?’

Programda sadece zeytinliği ve teknesi olduğunu söyleyen Demirer, 16 yıldır baktığı zeytinliği paylaştı.

Ünlü komedyen, “16 yıl önce emek verdiği, özen gösterdiği zeytinliği diktiğimde her biri merdane genişliğindeydi. İşte bu kadar.” o paylaştı.

Böylece en sevdiği zeytinliğini bizimle paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu