Haber

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’ı makamında ağırladı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’ı makamında ağırladı. Vali Şıldak’a çalışmalar hakkında bilgi veren Önder Ekinci, Viranşehir’in kalkınması ve kalkınması için yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirtti.

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Valilik Kararnamesi ile Balıkesir Valiliği’nden Şanlıurfa Valiliği’ne atanan Hasan Şıldak’ın ilçe ziyaretlerinin bugünkü durağı Viranşehir oldu. Viranşehir’de bir dizi temaslarda bulunan Vali Şıldak, Viranşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve belediye başkan yardımcıları tarafından kapıda karşılanan Vali Şıldak, daha sonra göreve başladı.

Belediye Başkanı Ekinci tarafından Viranşehir’de yürütülen çalışma ve projeler hakkında Vali Şıldak’a brifing verildi. Şıldak, Viranşehir’de yapılan diğer çalışmaları da takdir ederek, verilen hizmetlerden dolayı Önder Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Ziyarette Vali Şıldak’a ülkemizde sadece Viranşehir’de yetişen şelengo ikramı da yapıldı. Ziyaretin sonunda Önder Ekinci, Vali Şıldak’a işlemeli testi hediye etti. Önder Ekinci, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Viranşehir’in kalkınması ve kalkınması için yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Vali Şıldak, Viranşehir Kaymakamı Önder Koç’un da eşlik ettiği toplu hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından belediye binasından ayrıldı. – ŞANLIURFA

kirikhan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu