Teknoloji

Viking Rise, IGG’den Geliyor!

Lords Mobile geliştiricisi IGG, yeni oyun Viking Yükselişi Bu ay sonra geri dönecek. Şu anda ön kayıt yaptırabileceğiniz oyun önümüzdeki hafta yayınlanacak. Android ve iOS Mobil tabanlı cihazlar için. Detaylar burada.

Viking Rise Nasıl Bir Oyun?

Kuzeyin soğuk ve vahşi topraklarında yeni bir macera başlıyor. Midgard, bereketli topraklarında en güçlü Viking kabilesini kuracak olan yeni şefini bekliyor!

Valhalla’nın Çağrısına kulak verme zamanı. IGG’nin yeni oyunu Viking Rise, oyuncuları acımasız soğukta güçleri ve korkusuzluklarıyla ünlü Viking liderlerinden biri olmaya davet ediyor. Çok oyunculu gerçek zamanlı savaş stratejisi ve SLG varyantı Viking Rise, farklı oyun stilleri ve sinematik grafikleriyle benzersiz bir taşınabilir oyun deneyimi sunuyor.

Viking Rise’da oyuncular, topluluğunu gelecek vadeden yeni Midgard dünyasına götüren bir Viking liderinin rolünü üstlenirler. Fırsatlar kadar tehlikelerle de dolu bu yeni kıtada ünlü ve güçlü bir lider olmanın yolu, üzerinde düşünülmüş stratejilerle topluma yön vermekten geçiyor. Oyuncular Midgard’ı keşfedecek, avlanarak ve savaşarak topluluklarını geliştirecek, düşmanlara karşı acımasızca savaşmak için diğer oyuncularla ittifaklar kuracak ve kendi stratejileriyle en iyi lider olmaya çalışacak.

Viking kahramanlarıyla omuz omuza savaşmanın heyecanı

Viking Rise’da oyuncular, İskandinav kültüründen tanıdıkları efsanevi kahramanları topluluklarına katılmaları için çağırabilir ve işe alabilirler. Böylece en sevdikleri Viking savaşçılarıyla omuz omuza uğraşmanın zevkini yaşayabilirler. Ayrıca alışılagelmiş savaş strateji oyunlarından farklı olarak oyunda gelişmiş bir şehir geliştirme ve simülasyon sistemi bulunuyor. Viking Rise, Viking kültürünün sertliğini gösteren unsurların yanı sıra sinematik düzeyde animasyon süreci ve karakter hareketleri sunan grafikleri ile gerçekçi bir görsel tasarıma sahiptir. Mevsimsel değişikliklerin yanı sıra gece ve gündüz geçişlerinin de yer aldığı oyunda Viking olmayı gerçek dünyada deneyimlemek mümkün.

özelleştirilebilir oyun

Viking Rise oyuncuları, stratejilerine ve oyun tarzlarına göre köylerini lider olarak nasıl konumlandıracaklarını belirleyebilirler. Oyuncular köylerini eser akışının gerçekleştiği bir ticaret merkezi, zengin ve bereketli topraklarıyla bir kaynak merkezi veya güçlü ve korkusuz bir savaşçı ordusunun askeri kalesi olarak konumlandırabilirler. Bunun için avlanmak, kaynak toplamak veya diledikleri gibi savaşmak için işçi atayabilir ve işe alabilirler. Bu özelliği ile tek oynanış sunan tıp alanındaki oyunlardan ayrılan Viking Rise, kişiselleştirilebilir oynanışı ile oyuncuya özgürlük sunuyor.

Açık Hava Buluşmaları ile oyun sürenizi avantaja çevirin

Viking Rise, toplulukla ilgili kararların alındığı ve Viking dünyasının büyük kahramanlarının fikirlerini paylaştığı “Açık Hava Buluşmaları” ile oyunda geçirilen zamanı daha verimli hale getirecek benzersiz bir özellik sunuyor. Açık Hava Toplantıları sırasında, topluluğun büyük Viking kahramanları önerilerini, yönlendirmelerini ve fikirlerini paylaşıyor ve birliklerin geliştirilmesi, yapıların yükseltilmesi ve inşaatların gerçekleştirilmesi gibi süreçler sistem tarafından otomatik olarak ilerleyecek şekilde ayarlanabiliyor.

Midgard’ın dolambaçlı sularında stratejik hamleler

Oyundaki Drakkar Gemisi, azgın okyanuslarda ve nehirlerde Vikinglerin denizcilik becerilerini ve stratejilerini oyuna getiriyor. Bu yeni gemilerle, oyuncular Midgard’ın uçsuz bucaksız topraklarını keşfederken sadece kara yoluyla seyahat etmek zorunda değiller. Daha hızlı keşifler yapmak için yeni stratejiler planlamanıza veya haritanın her yerine dağılmış dolambaçlı su yollarında ve okyanuslarda hızla hareket ederek düşmanlara gizlice yaklaşarak beklenmedik saldırılar planlamanıza olanak tanır.

Viking Rise’da birlikte savaşmanın gücü

Viking Rise’da birlikte savaşmaya dayalı özel bir zindan ve elebaşı sistemi de bulunuyor. Arkadaşların bir merkeze gelip, Divine Realms adı verilen alemleri ele geçirmek için çeşitli patronlarla savaştığı bu özel mod, birlikte çalışmanın heyecanının yanı sıra güçlü müttefikler kurma fırsatı da sunuyor. Bu özel modda, oyuncular hem patronlara karşı müttefikleriyle savaşabilir hem de düşman ittifaklarına karşı savaş alanını kontrol etmek için stratejiler oluştururken amansız bir şevkin tadını çıkarabilirler.

Kuzeyin soğuğu parmaklarınızın ucunda hissettirecek bu yeni oyun ile Viking dünyasına hükmetmenin gerçekçi heyecanı oyuncuları bekliyor. Viking Rise ile Valhalla’ya Davet 14 Nisan 2023 Google Play ve App Store’da! Daha fazla bilgi ve ön kayıt için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu