Yaşam

Nilüfer Nova Norda ile heyecanlandı

Nilüfer Belediyesi tarafından “Hayal Gücü” temasıyla düzenlenen 8. Nilüfer Caz Festivali coşkuyla devam ediyor. Besteleriyle dikkat çeken Nova Norda’nın sahne aldığı festivalde, dans performansları ve sahne performansları seyircilerden tam not aldı.

Nova Norda, sanat ve kültürün merkezi Nilüfer’de düzenlenen 8. Nilüfer Caz Festivali’nin 3. gününde sahne aldı. İlhamın ve yeteneğin gücüne inanan Nova Norda, bestelerini seslendirdi.

Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenen etkinliğe çok sayıda müziksever katıldı. Kendine özgü formu ve canlı sahne performansıyla dikkat çeken Nova Norda, izleyenler tarafından ilgiyle takip edildi. Yaklaşık 2 saat süren performansında başta Varım, Pelin, Kuzeye Kaç ve Nevermind olmak üzere birçok parçayı seslendiren sevilen sanatçı, dans performanslarıyla da izleyenleri büyüledi.

Nova Norda olarak çıkış yapan Ecem Böke’ye klavyede Kaan Arslan, davulda Cenk Güngör, gitarda Ömer Okan Arslan, basta Alperen Görener, trombonda Savaş Şahin, trompette Yılmazcan Ersayın ve alto saksafonda Onur Çalışkan eşlik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

mucur-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu