Haber

LiderlerYarışıyor

Habertürk TV’de Türkiye’nin birinci siyasi müsabaka programı Siyasal Bağlantıcı, Stratejist ve Araştırmacı Faruk Acar’ın sunumuyla başlıyor; Önder Türkiye!

Türkiye’de kelam sahibi olmak isteyen, fikirlerine ve liderlik vasfına güvenen, yeni ve yıpranmamış yüzler ile halkı tanıştıracak olan Başkan Türkiye; vaktin ruhunu yakalayan, bugünü takip eden, ezberlerin dışında yeni kelam söyleyeni bulmak için yola çıkıyor. “Lider Türkiye”de ülkenin gündemine kendi bakış açısını getirebilecek, fikir geliştirebilecek ve hem kendi grubunu hem de Türkiye’nin her kesitinden oluşan seyircileri heyet önünde ikna edebilecek önder adayları yarışıyor.

LİDER OLMAK MI, BAŞKAN DOĞMAK MI?

Her hafta Türkiye’nin tüm toplumsal sınıflarını temsil eden ve zoom üzerinden gerçek vakitli oy kullanacak halk heyetinin tercihleriyle sonuçların muhakkak olacağı yarış maratonunun finalinde ülkenin alternatif başkan adayı da belirlenmiş olacak.

Lider Türkiye “Ben olsaydım şöyle yapardım” diye cümleye başlayanların fikrini yarıştıracağı; hayallerini, vizyonunu, siyasetlerini paylaşmak isteyen herkesin başvurabileceği birinci ve tek ekran platformu olarak 500.000TL’lik büyük mükafata koşacak yarışmacı adaylarını bekliyor.

Türkiye’nin birinci siyasi müsabaka programı “Lider Türkiye” çok yakında Habertürk TV’de!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu