Haber

Hogwarts Legacy bir kez daha ertelendi! İşte yeni çıkış tarihi

Tüm platformlarda 10 Şubat lansmanında değişiklikler yapıldı. Hogwarts Legacy’nin Twitter hesabından yapılan duyuru ile çıkış tarihi sadece PS4 ve Xbox One konsolları için birkaç ay ertelendi.

HOGWARTS LEGACY PS4 – XBOX ONE NE ZAMAN SUNULACAK?

Hogwarts Legacy, 4 Nisan 2023’te PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında piyasaya sürülecek.

Geliştirici grup bunun sebebini açıklamasa da eski nesil konsolların (Xbox One ve PlayStation 4) yeni nesil oyunlara rağmen yaşadığı uyumluluk ve performans sorunları. Eski nesil konsollar, oyunun daha sorunsuz çalışması için biraz daha zamana ihtiyaç duyar.

10 Şubat lansman tarihi PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X kullanıcıları için hala geçerli.Ayrı olarak ön sipariş veren kullanıcılar, 7 Şubat 2023’te 72 saatlik erken erişim ile oynamaya başlayabilecekler.

HOGWARTS MİRASI KONUSU

Hogwarts Legacy, ilk olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen sürükleyici, açık dünya bir RPG oyunudur. Artık ipleri elinize alıp büyücülük dünyasında kendi maceranızın ortasında yerinizi alabilirsiniz. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlıdır. Yazılı olmayanı deneyimleyin.

1800’lerde Hogwarts’ı deneyimleyin. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yok etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrencidir. Çeşitli müttefikler edinin ve Karanlık büyücülerle savaşın ve sonunda büyücülük dünyasının kaderini belirleyin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlıdır. Yazılı olmayanı deneyimleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu