Ekonomi

EY Türkiye Vergi Maratonu 2023 yarışması için başvurular başladı!

Uluslararası danışmanlık, denetim ve vergi şirketi EY (Ernst & Young) Türkiye tarafından, yeni nesil vergi profesyonellerinin yeteneklerinin keşfedilmesi ve kariyer fırsatlarının tanıtılması amacıyla düzenlenen Vergi Maratonu Yarışması’na başvurular alınmaya başlandı. Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan yarışmanın başvuru süreci 22 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek.

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan EY (Ernst & Young) Türkiye’nin Vergi Maratonu Yarışması’na başvurular başladı. Günümüzün yeni nesil vergi profesyonellerinin yeteneklerini keşfetmeyi ve kariyer fırsatlarını yarış ile tanıtmayı amaçlayan EY Türkiye, vergi alanında kariyer hedefleyen gençlerin başvurularını 22 Ekim 2023 tarihine kadar EY web sitesi üzerinden kabul edecek.

Yarışmanın birincisi, 10.000 TL’lik para ödülünün yanı sıra, yurt dışında düzenlenecek “Yılın Genç Vergi Uzmanı” yarışmasında ülkemizi temsil etme hakkının sahibi olacak. Yarışmanın ikincisine 6.000 TL, üçüncüsüne 4.000 TL ödül verilecektir.

EY Türkiye Vergi Dairesi Başkanı erkan baykuşuEY Türkiye Vergi Bölümü Ortağı, Uluslararası Vergilendirme Hizmetleri Başkanı ve Bölüm Lideri Ateş KoncaEY Türkiye Vergi Bölümü Ortağı Elif Akkaranfil heyetin ortasında ise Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden üst düzey yöneticiler ve vergi profesörleri yer alacak. Heyet değerlendirmesinin ardından kesin finalistler belirlenecek ve final sunumları yapılacak. Kasım ayında yapılacak gala etkinliğinde birinci, ikinci ve üçüncü olan finalistler yukarıda belirtilen ödülleri almaya hak kazanacak.

EY Türkiye Vergi Bölümü Ortağı, Uluslararası Vergi Hizmetleri Başkanı ve Daire Başkanı Ateş KoncaVergi Maratonu Yarışı Hakkında  aşağıdaki yorumları yaptı :

EY Türkiye olarak bugün yeni nesil vergi profesyonellerinin yeteneklerini keşfetmek hem bizler hem de gençler için çok önemli bir adım. Bu yıl yedincisini düzenleyeceğimiz yarışmanın birincisi, para ödülü ve staj imkanının yanı sıra yurt dışında gerçekleştirilecek olan “Yılın Genç Vergi Uzmanı” yarışında ülkemizi temsil etme hakkını elde edecek. Ayrıca tüm finalistlere ödüller verilecek ve her birine EY kültürünü tanıma fırsatı verilecek. Türkiye’de okuyan veya yeni mezun olmuş, vergi alanında kendini geliştirmeyi hedefleyen tüm gençleri Vergi Maratonu Yarışması’na davet ediyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu