Ekonomi

Denizli Büyükşehir Belediyesi hasta ve engellileri oy kullanmak için sandığa götürecek.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimlerinde görev yapacak olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, hasta ve engelli vatandaşları oy kullanmak üzere sandığa götürecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde oy kullanacak hasta ve engelli vatandaşların demokratik haklarını kullanabilmeleri için tedbirler aldı. Bu çerçevede Denizli Büyükşehir Belediyesi Yatılı Bakım ve Yaşam Merkezi tam donanımlı hasta ve engelli taşıma araçlarıyla 14 Mayıs 2023 Pazar günü hizmete girecek. Hasta ve engelli vatandaşlar, seçim günü oylarını ikamet ettikleri ilçede kullanmak için Denizli Büyükşehir Belediyesi Yatılı Bakım ve Sağlık Merkezi telefon hattını arayarak ulaşım hizmeti talebinde bulunabilecek. Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi’nden randevu alan vatandaşlar seçim günü evlerinden alınarak oy kullanacakları sandığa götürülecek.

Büyükşehir ekipleri Denizli’nin 19 ilçesinde görev başında

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların demokratik haklarını yerine getirebilmesi için kent merkezi ile birlikte tüm ilçelerde söz konusu hizmeti verecek. Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, uzman çalışanları ve tam donanımlı araçlarıyla hasta ve engelli vatandaşları ilçedeki sandık başına götürecek. Transfer hizmeti sadece vatandaşların ikamet ettiği ilçe içerisinde sağlanabilmektedir. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu