Haber

Bolu sevgisini paylaşan Serenay Sarıkaya’ya Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan Soda Daveti

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, tatilinin ardından setlere döndü. Dijital platformda yayınlanacak olan “Kim Geldi Kim Geçti” dizisinin çekimleri için Bolu’da bulunan ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda “Bolu’yu seviyorum” dedi. Bunun üzerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan yanıt gecikmedi…

SHOW TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisi ile ekranlara geri dönen Serenay Sarıkaya, psikolog Devin rolüyle bizleri bir kez daha etkiledi.

Ay Yapım bildiğiniz üzere Aile dizisine dönem ortasında 13. bölümüyle imza attı. Yeni dönem için fazlasıyla heyecanlı olan ekip, teklif ortasında tatilin tadını çıkardı.

Tatilin tadını en çok çocuklar çıkarırken, Serenay Sarıkaya’nın deniz-kum-güneş fotoğrafları da Instagram’ı resmen yaktı.

‘At beni denizlere, yalan dünya senin olsun’ diyen Serenay Sarıkaya tatilinin ardından setlere dönerek ‘Üzülerek yaz bikinili fotoğraflarının sonuna geldik’ dedi. dedi.

10 milyon takipçili Instagram hesabından tatilin bittiğini duyuran ve setlere geri dönen Sarıkaya, şimdi de yeni projesi için kamera karşısına geçti.

Başrolünü Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı “Kim Geldi Kim Geçti”, 30 yaşındaki Avukat Leyla ve arkadaşlarının hayatını konu alıyor.

Serenay Sarıkaya, dizinin Netflix’te yayınlanacak olması nedeniyle fazlasıyla heyecanlı.

Sarıkaya’yı Leyla Taylan olarak izleyeceğimiz dizinin çekimleri şu anda Bolu’da devam ediyor.

Serenay Sarıkaya da dizi ekibiyle ve tek başına Bolu’dan sık sık paylaşımlara devam ediyor.

Ünlü oyuncunun fotoğraflarına dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağıyor.

Öte yandan karavan önünde otururken çektiği bu fotoğrafı “Bolu’yu seviyorum” diye paylaşan Sarıkaya, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın dikkatini çekti.

Sarıkaya’nın fotoğrafını Twitter hesabından yayınlayan Tanju Özcan, oyuncuyu etiketleyerek gazoz içmeye davet etti.

Dizi çekimleri için Bolu’da bulunan Serenay Sarıkaya’nın ‘Bolu’yu seviyorum’ paylaşımı bizleri mutlu etti. Bolu halkının temsilcisi olarak kendisini Bolu Belediyesi’ne davet ediyorum. Çayımız, kahvemiz, gazozumuz meşhurdur.

Sarıkaya ise bu davete cevap vermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu