Haber

Bayraklı Belediyesi Cumhurbaşkanlığı Futbol Turnuvası Özel Kalem Müdürlüğü’nün şampiyonu oldu

Bayraklı Belediyesi’nin geleneksel hale gelen kurum içi Başkanlık Futbol Turnuvası kıyasıya rekabete sahne oldu. Hafta boyunca 6 takımın şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiği turnuvada, şampiyonluğu Özel Kalem Müdürlüğü kazandı.

Profesyonel futbol müsabakalarına benzemeyen Bayraklı Belediyesi Cumhurbaşkanlığı Futbol Turnuvası kıyasıya maçlara sahne oldu. Doğançay Spor Tesislerinde düzenlenen futbol turnuvasında 6 müdürlüğün takımları kıyasıya mücadele etti. Bayraklı Belediyesi Başkanlık Turnuvası; Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Bay-Bel AŞ. ve Parklar ve Bahçeler Müdürlüğü futbol takımları. Çekişmeli müsabakalara ev sahipliği yapan turnuvayı TFF hakemleri yönetti. Turnuvanın şampiyonu Özel Kalem Müdürlüğü olurken, ikinciliği Park Bahçeler Müdürlüğü, üçüncülüğü Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve dördüncülüğü Bay-Bel AŞ aldı. Şampiyonluk için ter döken belediye çalışanları, dostluk ve dayanışma duygularını pekiştirdi. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa, madalya ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Törene Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı Hulisi Başaran, başkan yardımcıları, bürokratlar, belediye çalışanları ve futbolcu yakınları katıldı.

“Dayanışmayı sporla büyütüyoruz”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, dostluk, kardeşlik, dayanışma ve centilmenlik duygularının yaşandığı turnuvaya katılan tüm emekçileri tebrik etti. Sandal, “Bayraklı, İzmir’de sporun lokomotifidir. Bunu hem parkurlarımızda hem de yarış branşlarımızda elde ettiğimiz başarılarla gösteriyoruz. Kardeşleri de dostluk maçlarıyla sporla birlik ve beraberliği artırıyor.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu