Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım Nevşehir’de

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, 14 Mayıs seçimlerinin diğerleri gibi olmadığını belirterek, “Bu seçimde FETÖ’cülerin ve bölücülerin sesini bir daha duyulmaması için susturuyoruz. ” Söz konusu.

Çeşitli programlara katılmak üzere Nevşehir’e gelen Yıldırım, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinin ardından partisinin Emek Mahallesi’ndeki seçim bürosunun açılışına katıldı. Burada partililere seslenen Yıldırım, 14 Mayıs’ta Nevşehir’den AK Parti’ye rekor oy beklediklerini söyledi.

Yıldırım, “Seçim ofisimizin açılışı bile oburların mitinginden daha coşkulu. Değerli kardeşlerim, bu coşkuyu, bu samimiyeti, bu sohbeti gördükten sonra içim rahatladı, buradan huzur içinde ayrılacağım. Huzur şehri Nevşehir. Nevşehir bu işi bitirdi. Size vatansever, hali vakti yerinde adam, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getiriyorum. Nevşehir’in saygıdeğer güzel insanları, önümüzde on bir gün var. On bir gün sonra sandık başına gideceğiz. Sandıkları öyle bir dolduracağız ki o PKK’lıların, Kandil’lilerin, FETÖ’cülerin sesi kısılacak. 14 Mayıs’ta tarih yazacağız. Sizlerden ricam ve ricam bu seçimlerde Nevşehir’den rekorlar kırılmasıdır. 15 seçime girdik ve bu seçimlerde Nevşehir bizi hep ortadaki birinci parti yaptı. Hepinize teşekkür ederim.” söz konusu

Açılışta konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ise, “Mübarek güne az kaldı. Uzatmaya gerek yok. Genel Başkan Yardımcımız ve son Başbakanımız Binali Yıldırım şehrimizi onurlandırdı. Bu tablo, bu birliktelik, bu birliktelik sandığa yansıyacaktır. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacak. Nevşehir’den 3 milletvekili adayımız da Ankara’ya gidecek ve meclisin çoğunluğu bizim olacak. dedi.

Açılışta AK Parti İl Başkanı Ali Bonekıran, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Süleyman Özgün, Emre Çalışkan ve Mustafa Rauf Yanar da selam verdiler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habersincik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu